Zubitky, Magnetické šnúrky do topánok a ich výhody

• Predstav si, že vkĺzneš do svojich topánok, akoby v nich ani neboli šnúrky
• Predstav si šnúrky, ktoré sa zaviažu samé od seba.
• Predstav si, že pri vyzúvaní nemusíš použiť ruky.
• Všetko zabezpečia šikovné magnetky.

Široké otvorenie – Keď sa Zubitky od seba oddelia, je to akoby naraz zmizli až 3 rady šnúrok. Toto ti poskytne dostatok priestoru na pohodlné vkĺznutie do topánok. Už žiadne vtesnávanie sa do topánok a ničenie si „päty“ topánok.

Rýchle magnetické uzavretie – Len pritlač časti Zubitiek k sebe a magnety sa automaticky pritiahnu a uzavrú. Netreba sa už šnurovať.

Čistý vzhľad – Zubitky dodajú tvojim topánkam uhladený, čistý vzhľad. Môžeš si ponechať šnúrky, ktoré sú farebne zladené s tvojimi topánkami, ale bez zbytočných veľkých mašieľ. Všimni si, že v reklame na topánky málokedy vidíš zaviazané šnúrky do mašle, pretože to skrátka nie je pekné. Zubitky ti však dodajú jednoduché línie a čistý „look.“

Používaj ich už navždy – Môžeš vynosiť toľko párov topánok koľko chceš a vždy v nich použiť tie isté Zubitky. Naproti tomu, elastické šnúrky sa rýchlo vyťahajú a v nových topánkach ich už pravdepodobne nebudeš môcť využiť.

Vyzúvanie topánok bez pomoci rúk – S Zubitkami je vyzúvanie topánok rýchle, jednoduché a vlastne najlepšia cesta, ako ich otvoriť. Keď potiahneš nohu smerom nahor, magnety sa samé otvoria, topánky sa široko roztvoria a ty do nich neskôr bez námahy vkĺzneš.

Už žiadne uvoľnené šnúrky – S Zubitkami sa už nebudeš musieť trápiť s rozviazanými šnúrkami, dvojitým uzlovaním, následným zložitým rozuzlovaním, či nepríjemným, až nebezpečným zaseknutím sa šnúrok v reťazi bicykla.

Pripni kamkoľvek svoje topánky – So silnými magnetmi v Zubitkách to bude hračka! Môžeš pohodlne zavesiť topánky na množstvo miest, napríklad magnetickú skrinku v šatni fitka. Môžeš ich tiež spojiť a tak vytvoriť ár, čo zabráni neporiadku v botníku.

Nos svoje topánky ako prezuvky – Keď dlhšie sedíš, je príjemné urobiť si pohodlie a vyzuť sa z topánok, či už je to v práci za stolom, alebo počas dlhého letu. Jednoducho nadvihni nohu v topánke, Zubitky sa otvoria a ty si môžeš užívať pocit pohodlia.