Čo sú to ZUBITKY?

Magnetky na šnúrky sú skvelý “StartUpGadžet”, vychádzajúci z prianí, požiadaviek a zvyklostí života, umožňujú mimoriadne jednoduché obúvanie a vyzúvanie topánok, čo je naša dennodenná rutina, nad ktorou ani nepremýšľame. Vďaka Zubitkám máme možnosť žiť náš čas pri obúvaní a vyzúvaní pohodlne, bez zdĺhavého zaväzovania, neplánovaných uzlov, či rozviazaných šnúrok!

Deň tak môže začať s úsmevom a dobrým pocitom používania jedného skvelého nápadu pretaveného do farebného praktického gadžetu.

Stačí si navliecť Zubitky na svoje šnúrky. Otvorením Zubitiek ľahko a pohodlne vkĺzneš do svojich topánok. Po uzatvorení Zubitiek jedným kliknutím môžeš vyraziť za priateľmi, do práce, na dlhý beh, či za iným obľúbeným športom. Topánky si potom vyzuješ bez zbytočného rozväzovania, iba „starým známym“ zapretím sa do päty, čím sa Zubitky samé otvoria. Stačí jeden pár Zubitiek, ktoré môžeš znova použiť na nových topánkach, keď už staré doslúžia. Magnety použité na výrobu Zubitiek sú kvalitné, nestratia svoju silu a tak už viac nemusíš šnurovať.